• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Am Brandenburger Tor ★★★, Berlín

Německo, Brandenbursko, Berlín

Ubytování v Německu, Berlín
Číslo objektu: DE1000.600.14

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 27.396,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 do 90 m2, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a stereo přehrávač. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Některé byty s malou zimní zahradou a se sezením. Místo myčky může být v bytě k dispozici pračka.
Ubytování v Německu, Berlín

Informace o domě (rezidenci)

Moderní bytový dům 'Am Brandenburger Tor'. V centru obce. Společné: dětské hřiště (pískoviště). V rekreačním zařízení: recepce, výtah, ústřední topení. Parkovací místo (omezený počet míst, extra) u domu. Obchod, potraviny 60 m, restaurace 20 m, nádraží 'Hauptbahnhof' 2 km, krytý bazén 2 km. Stanice S-Bahn 'Unter den Linden' 100 m. Brandenburger Tor (Brandenburská brána ) 250 m. Ulice 'Unter den Linden' 250 m. Potsdamer Platz 700 m. Letiště Berlin/Tegel 9 km. Společný osázený dvůr. Možnost připojení k internetu ve všech bytech přes mobilní internet (k objednání na místě za EUR 5.00/den).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Berlín:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, rušné město. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Berlín je hlavním městem Spolkové republiky Německo s vlastním pulzujícím životem velkoměsta. Mezinárodní veletrhy, filmové slavnosti, musea, různé musikály, divadelní vystoupení a německá Opera jsou některé z nich. Za vidění stojí Brandenburská brána, vládní čtvrť s Říšským sněmem, Gedaechtniskirche na Kurfuerstendamm, Hackeschen Hoefe a bulevard 'Unter den Linden'. Celoročně jsou v nabídce okružní jízdy městem a výlety lodí na řece Spree. Možnost výletu k zámku Sanssouci v Potsdam.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme