• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Emdener Strasse ★★★★, Berlín

Německo, Brandenbursko, Berlín

Ubytování v Německu, Berlín
Číslo objektu: DE1000.380.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.786,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, TV-satelit a DVD. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Odkládací místnost. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokoj s rozkládací pohovkou je průchozí pro dvoulůžkový pokoj. Byt má 3.30 m vysoké stěny a štukové stropy. Byt byl kompletně zrekonstruován a kvalitně vybaven, ale neztratil svůj původní charakter.
Ubytování v Německu, Berlín

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'Emdener Strasse', rok výstavby 1900. Ve čtvrti Mitte/Moabit 5 km od centra Berlin (Kurfürstendamm), na ulici. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 50 m, supermarket, restaurace 100 m, nádraží 'Berlin Hauptbahnhof' 3 km, metro 'Turmstrasse' 800 m. Braniborská brána, Berlin-Tegel 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Berlín:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, rušné město. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Berlín je hlavním městem Spolkové republiky Německo s vlastním pulzujícím životem velkoměsta. Mezinárodní veletrhy, filmové slavnosti, musea, různé musikály, divadelní vystoupení a německá Opera jsou některé z nich. Za vidění stojí Brandenburská brána, vládní čtvrť s Říšským sněmem, Gedaechtniskirche na Kurfuerstendamm, Hackeschen Hoefe a bulevard 'Unter den Linden'. Celoročně jsou v nabídce okružní jízdy městem a výlety lodí na řece Spree. Možnost výletu k zámku Sanssouci v Potsdam.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme