• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Deluxe Apartments ★★★, Berlín

Německo, Brandenbursko, Berlín

Ubytování v Německu, Berlín
Číslo objektu: DE1000.193.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 12.450,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 42 m2, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko a kabelová TV. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/WC. Malé zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Berlín

Informace o domě (rezidenci)

Historický vícegenerační dům 'Deluxe Apartments'. V okrsku Prenzlauer Berg, na ulici. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket, obchodní centrum 300 m, restaurace 50 m, pekárna 250 m, nádraží 'Hauptbahnhof' 6 km, metro 'Schönhauser Allee' 350 m. Atrakce v blízkosti: Alexanderplatz 5 km, Brandenburger Tor 7 km, Kurfürstendamm 9 km. Známá jezera v okolí: Wannsee 30 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Berlín:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, rušné město. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Berlín je hlavním městem Spolkové republiky Německo s vlastním pulzujícím životem velkoměsta. Mezinárodní veletrhy, filmové slavnosti, musea, různé musikály, divadelní vystoupení a německá Opera jsou některé z nich. Za vidění stojí Brandenburská brána, vládní čtvrť s Říšským sněmem, Gedaechtniskirche na Kurfuerstendamm, Hackeschen Hoefe a bulevard 'Unter den Linden'. Celoročně jsou v nabídce okružní jízdy městem a výlety lodí na řece Spree. Možnost výletu k zámku Sanssouci v Potsdam.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme