• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Holzmarktstrasse ★★★★, Berlín

Německo, Brandenbursko, Berlín

Ubytování v Německu, Berlín
Číslo objektu: DE1000.185.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.458,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 63 m2 v 6. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Německu, Berlín

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Holzmarktstrasse'. V okrsku Berlin-Mitte, centrální poloha, 100 m od řeky. V domě: výtah, ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 30 m, obchodní centrum 300 m, restaurace 40 m, autobusová zastávka 30 m, nádraží 'Alexanderplatz' 600 m, metro 'Jannowitzbrücke' 80 m. Atrakce v blízkosti: Brandenburger Tor 4 km. Hlavní nádraží 7 km, Spree 100 m, bulvár 'Unter den Linden' 2.5 km, Brandenburská brána 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Berlín:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, rušné město. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Berlín je hlavním městem Spolkové republiky Německo s vlastním pulzujícím životem velkoměsta. Mezinárodní veletrhy, filmové slavnosti, musea, různé musikály, divadelní vystoupení a německá Opera jsou některé z nich. Za vidění stojí Brandenburská brána, vládní čtvrť s Říšským sněmem, Gedaechtniskirche na Kurfuerstendamm, Hackeschen Hoefe a bulevard 'Unter den Linden'. Celoročně jsou v nabídce okružní jízdy městem a výlety lodí na řece Spree. Možnost výletu k zámku Sanssouci v Potsdam.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme