• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Walter-Friedländer-Strasse ★★★, Berlín

Německo, Brandenbursko, Berlín

Ubytování v Německu, Berlín
Číslo objektu: DE1000.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.922,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 16 m2. K dispozici: pračka, sušička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 1 vyhrazené parkoviště k dispozici zdarma.
Ubytování v Německu, Berlín

Informace o domě (rezidenci)

Tyto vysoce kvalitní loftové byty byly postaveny v bývalé výrobní hale, bez ztráty historického rázu. Moderní bytový dům 'Walter-Friedländer-Strasse'. V okrsku Friedrichshain. V domě: výtah, ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 100 m, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Landsberger Allee' 300 m, koupaliště 1 km. Atrakce v blízkosti: Alexanderplatz 4 km, Brandenburger Tor 7 km, Kurfürstendamm 10 km. Berlinské nádraží 6 km, Berlin Tegel Airport (TXL) 11 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Berlín:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, rušné město. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium. Berlín je hlavním městem Spolkové republiky Německo s vlastním pulzujícím životem velkoměsta. Mezinárodní veletrhy, filmové slavnosti, musea, různé musikály, divadelní vystoupení a německá Opera jsou některé z nich. Za vidění stojí Brandenburská brána, vládní čtvrť s Říšským sněmem, Gedaechtniskirche na Kurfuerstendamm, Hackeschen Hoefe a bulevard 'Unter den Linden'. Celoročně jsou v nabídce okružní jízdy městem a výlety lodí na řece Spree. Možnost výletu k zámku Sanssouci v Potsdam.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme