• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Landhaus am Siplinger ★★★, Balderschwang

Německo, Allgäu, Balderschwang

Ubytování v Německu, Balderschwang
Číslo objektu: DE8975.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.925,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Německu, Balderschwang

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Landhaus am Siplinger'. Mimo obec, 1 km od centra Balderschwang, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. V domě: společenská místnost, sauna (extra), lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 15 km. Vlek 400 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Další nákupní možnosti v Hittisau/Rakousko (10 km). Od domu přímý výhled na udolí Balderschwang a okolní hory. Na přání snídaně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Balderschwang:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'044 m n.m.
Útulná vesnice, 25 km od Oberstdorf, 40 km od Bregenz, 35 km od Dornbirn (A). Obchody, pekařství, pošta, krytý bazén, 15 km. Další možnosti nákupu, 12 km. Balderschwang je v Bavorsku nejmenší a nejvýše položená obec, přimo na rakuské hranici (Vorarlberg). Pro svoji klidnou výškovou polohu bez mlh platí toto místo od prosince do jara k nejjistějším na sníh jistým lyzařským oblastem Německa.

informace pro letní ubytování

4 golfkurt v okruhu 25 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Pro koupání je v místě hostům k dispozici malé jezero.

informace pro zimní ubytování

10x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě v místě v délce 70 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme