• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Freyenhöfe ★★★★, Baiersbronn

Německo, Černý les - Schwarzwald, Baiersbronn

Ubytování v Německu, Baiersbronn
Číslo objektu: DE7292.200.4

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.711,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 62 m2 na 2 podlažích v 2. patře, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, kabelová TV, rádio a CD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený, otevřený pokoj, 1x dvoulůžko. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Německu, Baiersbronn

Informace o domě (rezidenci)

Tonbach 2 km od Baiersbronn: Bytový dům 'Freyenhöfe'. Na kraji obce, 250 m od centra, klidná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva na vyžádání. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 250 m, nádraží 'Baiersbronn' 2 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 12 km. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, tenis 2 km, minigolf 250 m, běžkařské stopy 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Turistické cesty od domu. Tento rekreační dům s 5 byty se nachází na vyvýšenině s výhledem do údolí Baiersbronner-Tal na les. Na přání vypracování individuálního zdravotního a posilovacího programu majitelkou domu, která se stará o hosty ve známém Gourmet/Tempel 'Traube Tonbach'.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Baiersbronn:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 534 - 790 m n.m.
Známá, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, 10 km od Freudenstadt, 50 km od Baden Baden, 90 km od Stuttgart. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, pamětihodnosti, sauna, solárium, léčebné kúry. S Konus kartou, kterou obdržíte při zaplacení rekreačního poplatku, můžete zdarma použít všechny autobusy a vlaky veřejné dopravy Schwarzwald.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Freudenstadt 10x dalši golfové hřiště v okruhu 30 - 70 km. Minigolf. Rajtování 10 km. Paragliding. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europa Park Rust' 94 km.

informace pro zimní ubytování

8x vleky. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, metaná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme