• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Charlottes Forsthaus ★★★★★, Bad Wildbad

Německo, Černý les - Schwarzwald, Bad Wildbad

Ubytování v Německu, Bad Wildbad
Číslo objektu: DE7547.100.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.349,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 200 m2 na 4 podlažích, v přízemí: obývací pokoj, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Jídelna. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit (plochá obrazovka), laptop. Koupelna/WC, koupelna/sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený, otevřený dětský pokoj, 1x lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj s kachlovými kamny (palivové dříví za poplatek). Komfortní zařízení je podařenou kombinací původního (částečně ručně vyrobeného) a moderního zařízení. Kuchyně (5 plynových hořáků. inkl. Wok-hořák), 120 lt trouba s otáčecím grilovacím zařízením a dvě ledničky na víno. V jídelně soudek na čepované pivo. Všechny ložnice s malou možností posezení, 2 lůžka s elektro-rošty. Koupelna/WC v horním podlaží s vířivým bazénem, druhá koupelna se sprchou s masážními tryskami. V podkorví prostor pro děti s různými společenskými hrami. V suterénu posilovna (45 m2) se saunou a sportovním nářadím, sprcha s masážními tryskami a WC.
Ubytování v Německu, Bad Wildbad

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Charlottes Forsthaus'. Nad Bad Wildbad, 700 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u lesa, jihozápadní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, terasa (56 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: sauna, fitness, odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka, sušička. Cesta se schodištěm (30 schodů) k domu. Parkovací místo. Obchod 800 m, supermarket, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, nádraží 'Bad Wildbad' 700 m, koupaliště, krytý bazén 600 m, termální bazén 1.5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis, jízdárna 500 m, lanová dráha 800 m, vlek 2 km, běžkařské stopy 800 m. Atrakce v blízkosti: Sommerberg 2 km, Krippenausstellung Enzklösterle 8 km, Goldstadt Pforzheim 20 km. Turistické oblasti Kaltenbronn-Hochmurr. Vyhřívané vědro ke koupání. V terasovitě založené zahradě je v různých rovinách zahrada s kořením, hřiště pro badminton, zahradní sezení s krásným výhledem do údolí a ve stromě hrací domek pro děti. V domě je k dispozici počítač s přístupem na Internet zdarma. V k domu přilehlém bytě bydlí správce domu a rád hostům zprostředkuje různé aktivity, jako malířství a léčebné postní kurzy.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Bad Wildbad:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační obec, na severu regionu, 20 km od Pforzheim, 50 km od Stuttgart, 50 km od Freudenstadt. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, sauna, masáže. Lázně Bad Wildbach leží v údolí řeky Enz a nabízí vedle léčebných termálních pramenů v atraktivních budovách všestrannou nabídku zdraví, krásy a wellness, zároveň s líbivým lázeňským zařízením.

informace pro letní ubytování

Bazén. Aquapark 'Palais-Thermal'. Tenis. Paragliding. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Europapark Rust' 130 km.

informace pro zimní ubytování

Vleky. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme