• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Aktiv & Vital Hotel Residenz ★★★, Bad Griesbach

Německo, Bavorský les, Bad Griesbach

Ubytování v Německu, Bad Griesbach
Číslo objektu: DE8399.300.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.560,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 44 m2: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Německu, Bad Griesbach

Informace o domě (rezidenci)

Dům s hotelovými službami 'Aktiv & Vital Hotel Residenz'. 1 km od centra, slunná poloha ve svahu. Společné: krytý bazén (45 m2). V domě: recepce, restaurace, bar, sauna, solárium (extra), stolní tenis, ústřední topení. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu, společné garáže (extra) u domu. Obchod, potraviny 550 m, restaurace 900 m. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, dětské hřiště 500 m. Dětské hřiště 500 m. Léčebné centrum 3 km. Apart-hotel leží mezi lázeňskou čtvrtí a starým jádrem města Bad Griesbach. Má krytou plovárnu (termální pohybové lázně, neomezené používání zdarma), zdravotnické centrum s lékařskou a masážní praxí, kadeřník a kosmetické studio. Týdenní výměna ručníků v ceně. SAT-TV Euro 1,-/den, od 7 nocí včetně. Na přání odvoz a dovoz z a na nádraží Karpfham (zdarma). Domácí zvíře na požádání (Euro 6,-/den).,Žádná možnost pří- i odjezdu dne 24. 12 a 31. 12. 07.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Bad Griesbach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 525 m n.m.
Známé termální lázně, 13 km od Bad Birnbach, 22 km od Bad Füssing, 40 km od Passau. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Lázně Bad Griesbach, v krajině nad údolím Rottal. Lázeňská čtvrť s léčebným domem a se svými 3 termálními prameny harmonicky zapadající do krajiny.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Pocking 15 km. Tenis (14x venkovní kurt, 3x krytý kurt). Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty. V lázních Griesbach je hostům k dispozici šest 18-jamkových mistrovských hřišť, tři devíti jamkové a dvě 6-jamková golfová zařízení, dětské golfové hřiště - je největší hromadný Golf/Resort v Evropě. Vlastní gofová akademie nabízí kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Při špatném počasí je k dispozici v golfodromu 109 ktytých odrazových míst (z toho pro zimní trening 21 vytápěných).

informace pro zimní ubytování

Bežkařské tratě v místě v délce 28 km. Metaná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme