• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Landhaus Ludwig/Haus Sonnenhang ★★, Bad Griesbach

Německo, Bavorský les, Bad Griesbach

Ubytování v Německu, Bad Griesbach
Číslo objektu: DE8399.200.10

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.988,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 do 50 m2: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Balkónový nábytek. Parkování.
Ubytování v Německu, Bad Griesbach

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Landhaus Ludwig/Haus Sonnenhang'. V rekreačním zařízení: stolní tenis, herní místnost, ústřední topení. Úklid na vyžádání (extra). Obchod 500 m, restaurace 900 m, termální bazén 3 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, dětské hřiště 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Dětské hřiště 100 m. Léčebné centrum 3 km. Rekreační obytné zařízení se nachází v přednostní obytné oblasti Bad Griesbach, 1 km od starého městského jádra, byty jsou indiviudualně zařízené, vždy podle vkusu majitele. Sauna a solarium v domě Ludwig.>Na přaní od- a dovoz k a z nádraží Karpfham (zdarma).,Žádný příjezd ani odjezd 24. 12 a 25. 12.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Bad Griesbach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 525 m n.m.
Známé termální lázně, 13 km od Bad Birnbach, 22 km od Bad Füssing, 40 km od Passau. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Lázně Bad Griesbach, v krajině nad údolím Rottal. Lázeňská čtvrť s léčebným domem a se svými 3 termálními prameny harmonicky zapadající do krajiny.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Pocking 15 km. Tenis (14x venkovní kurt, 3x krytý kurt). Minigolf. Turistické cesty. Cyklistické cesty. V lázních Griesbach je hostům k dispozici šest 18-jamkových mistrovských hřišť, tři devíti jamkové a dvě 6-jamková golfová zařízení, dětské golfové hřiště - je největší hromadný Golf/Resort v Evropě. Vlastní gofová akademie nabízí kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Při špatném počasí je k dispozici v golfodromu 109 ktytých odrazových míst (z toho pro zimní trening 21 vytápěných).

informace pro zimní ubytování

Bežkařské tratě v místě v délce 28 km. Metaná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme