• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Badblick ★★★★, Bad Bellingen

Německo, Černý les - Schwarzwald, Bad Bellingen

Ubytování v Německu, Bad Bellingen
Číslo objektu: DE7848.100.5

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 17.734,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 34 m2 v 2. patře: zkosený obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyně (trouba, myčka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Německu, Bad Bellingen

Informace o domě (rezidenci)

Pro děti vhodn bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Badblick'. V obci 300 m od centra Bad Bellingen. Společné: zahrada, louka k odpočinku, bazén (10 x 4 m, 01.05.-31.10.). Gril. V rekreačním zařízení: společenská místnost, sauna (extra), ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení, půjčovna jízdních kol. Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Bad Bellingen' 400 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 1 km, termální bazén 400 m. Golfové hřiště 2 km, tenis 1 km. Atrakce v blízkosti: Rosengarten Ettenbühl 2 km, Schloss Rheinweiler 4 km, Weil a. Rhein 23 km, Bergwildpark Steinwasen 35 km, Altstadt Freiburg 40 km. Turistické oblasti Markgräfler Land 1 km, Weinweg (Römerstrasse) 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační-dům se 14 byty ve dvou budovách v přilehlé ulici, na přání bezplatná půjčovna kol (extra) a odvoz z a na nádraží (zdarma). Terapeutické služby v domě (masáže, fango, infačervené světlo, magnetické pole, reflexní masáž nohou). Společná knihovna.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Bad Bellingen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá lázeňská obec, 20 km od Basel, 35 km od Freiburg, 50 km od Colmar (Elsass). Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, termální koupaliště, sauna, solárium. Pro dvoji výhodnou klimatickou polohu se Bad Bellingen počítá k nejteplejším místům Německa. Výletní možnosti do Francie, nebo Švýcarska, doporučuje se výlet historickým parníkem z Haltigen do Kandern.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. 3 golfkurt v okruhu 25 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme