• RSS Feed

Ubytování v Německu
v rekreačním domě Nürburgring ★★★★, Adenau

Německo, Eifel, Adenau

Ubytování v Německu, Adenau
Číslo objektu: DE5488.500.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.630,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon, terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté) u domu. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Některé rekreační domy disponují otevřeným krbem a/nebo kávovarem Senseo.
Ubytování v Německu, Adenau

Informace o domě (rezidenci)

Drees 9 km od Adenau: Moderní rekreační středisko 'Nürburgring', obklopen loukami a poli. Mimo obec, na kopci. Společné: dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bistro, přístup na internet, sauna, fitness, wellness (extra), možnosti nákupu, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání (extra). Golfové hřiště (18 jamek) 39 km. Atrakce v blízkosti: Nürburgring 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Adenau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační obec, 60 km od Koblenz, 75 km od Köln, 107 km od Aachen. V obci: obchody, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, sauna, solárium, léčebné kúry, 10 - 25 km. Kasino Bad Neuenahr 39 km. Vzhledem k blízkosti závodní dráhy automobilů Formule 1 Nuerburgring je nutné v okolí počítat částečně s nadměrným hlukem.

informace pro letní ubytování

Bazén. Aquapark 'Ahr Therme', 39 km. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Bad Neuenahr 39 km. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park 'Erlebniswelt Nürburgring' 10 km. Obzvládště doporučené turistické cesty jsou Rotweinwanderung a okruh Hocheifel-Rundweg.

informace pro zimní ubytování

Projeté běžkařské stopy v Bad Neuenahr - Ahrweiler a Nuerburg, sjezdovky (2 vleky) a sáňkařské svahy v Jammelshofen. Lyžařské středisko Hohe Acht, 9 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme