• RSS Feed

Ubytování v Německu
v apartmánu Trierer Strasse ★★★, Adenau

Německo, Eifel, Adenau

Ubytování v Německu, Adenau
Číslo objektu: DE5488.317.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.419,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2, v přízemí, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování v Německu, Adenau

Informace o domě (rezidenci)

Kottenborn 5 km od Adenau: Komfortní dvougenerační dům 'Trierer Strasse'. Klidná poloha v obytné čtvrti. K dispozici pouze pro Vás: malá zahrada s, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, supermarket 5 km, restaurace 2 km, pekárna 5 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Ahrbrück' 15 km. Golfové hřiště (18 jamek) 39 km. Atrakce v blízkosti: Nürburgring (Start und Ziel) 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Německu, Adenau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá rekreační obec, 60 km od Koblenz, 75 km od Köln, 107 km od Aachen. V obci: obchody, restaurace, krytý bazén, termální koupaliště, sauna, solárium, léčebné kúry, 10 - 25 km. Kasino Bad Neuenahr 39 km. Vzhledem k blízkosti závodní dráhy automobilů Formule 1 Nuerburgring je nutné v okolí počítat částečně s nadměrným hlukem.

informace pro letní ubytování

Bazén. Aquapark 'Ahr Therme', 39 km. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Bad Neuenahr 39 km. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park 'Erlebniswelt Nürburgring' 10 km. Obzvládště doporučené turistické cesty jsou Rotweinwanderung a okruh Hocheifel-Rundweg.

informace pro zimní ubytování

Projeté běžkařské stopy v Bad Neuenahr - Ahrweiler a Nuerburg, sjezdovky (2 vleky) a sáňkařské svahy v Jammelshofen. Lyžařské středisko Hohe Acht, 9 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme