• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★★, Heviz - Thermal

Maďarsko, Termální lázně, Heviz - Thermal

Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal
Číslo objektu: HU8330.700.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.843,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 32 m2 v 2. patře, východní orientace, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: dětská postýlka. Parkování (extra).
Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal

Informace o domě (rezidenci)

Hévíz 8 km od Keszthely: Pěkný bytový dům, rok výstavby 2008. V obci, centrální poloha. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Výměna ručníků 2x týdně. Úklid 1x týdně. Snídaně na vyžádání (extra). Obchod 100 m, supermarket 200 m, restaurace 50 m, kavárna 20 m, pěší zóna 100 m, centrum dostupné pěšky během 2 min. Autobusová zastávka 50 m, termální bazén 'Hévíz' 150 m. Golfové hřiště 1 km, tenis 1 km, jízdárna 1 km. Známá jezera v okolí: Balaton 8 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Termální jezero Hévíz je jedno z největších přírodních bahenních jezer vulkanického původu v Evropě. Jezero je obklopeno lesy, což vede k neobvyklému mikroklimatu. Zvláštní léčebný faktor tohoto jezera pochází z metr silného rašelinového léčivého bahna. V termálním jezeře se návštěvníci mohou koupat po celý rok. Známé, kouzelné termální lázně přímo u Heviz, 8 km severo-západně od Keszthely, 85 km západně od Balatonfured, 90 km severo-západně od Siofok. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme