• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★, Heviz - Thermal

Maďarsko, Termální lázně, Heviz - Thermal

Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal
Číslo objektu: HU8330.330.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.989,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 32 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko a kabelová TV. Malá, otevřená kuchyně (1 plotýnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: dětská postýlka do 3 let (extra). Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal

Informace o domě (rezidenci)

Hévíz: Pěkný bytový dům. Centrální, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici. Společné: zahrada 700 m2. Gril. V domě: snídaňová místnost, sauna (extra), masáže (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně. Snídaně na vyžádání. Potraviny 300 m, supermarket 600 m, restaurace 150 m, autobusová zastávka 700 m. Golfové hřiště 1.2 km, tenis 300 m, jízdárna 1.2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Termální jezero Hévíz je jedno z největších přírodních bahenních jezer vulkanického původu v Evropě. Jezero je obklopeno lesy, což vede k neobvyklému mikroklimatu. Zvláštní léčebný faktor tohoto jezera pochází z metr silného rašelinového léčivého bahna. V termálním jezeře se návštěvníci mohou koupat po celý rok. Známé, kouzelné termální lázně přímo u Heviz, 8 km severo-západně od Keszthely, 85 km západně od Balatonfured, 90 km severo-západně od Siofok. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme