• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★★★, Heviz - Thermal

Maďarsko, Termální lázně, Heviz - Thermal

Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal
Číslo objektu: HU8330.142.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.502,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. 2x balkon. Balkónový nábytek. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal

Informace o domě (rezidenci)

Hévíz 8 km od Keszthely: Pěkný bytový dům. V obci, v srdci města, 250 m od jezera. V rekreačním zařízení: snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN], sauna, fitness, masáže (extra), whirlpool, výtah, ústřední topení. Snídaně na vyžádání. Potraviny 10 m, supermarket 100 m, restaurace 50 m, kavárna 100 m, termální bazén 250 m. Známá jezera v okolí: Balaton 8 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Heviz - Thermal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Termální jezero Hévíz je jedno z největších přírodních bahenních jezer vulkanického původu v Evropě. Jezero je obklopeno lesy, což vede k neobvyklému mikroklimatu. Zvláštní léčebný faktor tohoto jezera pochází z metr silného rašelinového léčivého bahna. V termálním jezeře se návštěvníci mohou koupat po celý rok. Známé, kouzelné termální lázně přímo u Heviz, 8 km severo-západně od Keszthely, 85 km západně od Balatonfured, 90 km severo-západně od Siofok. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 8 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme