• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★★, Balatonfured

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonfured

Ubytování v Maďarsku, Balatonfured
Číslo objektu: HU8230.355.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.308,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v patře, částéčně zkosený, jednoduché a útulné zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (2 plotýnky), jídelní stůl a TV-satelit. Sprcha, WC zvlášť.
Ubytování v Maďarsku, Balatonfured

Informace o domě (rezidenci)

Balatonfüred: Pěkný dům, ideální pro pobyt s dětmi. V obci, slunná poloha, 1.4 km od jezera, 1.8 km plaz. Společné: pěkná zahrada s trávníkem a květinami, louka k odpočinku. Venkovní sprcha, ping-pong, zahradní sezení, pergola, zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: klimatizace (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace 150 m, kavárna 50 m. Sportovní přístav 3 km, golfové hřiště 10 km, tenis 2 km, jízdárna 4 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Apartmány HU8230.355.1 a HU8230.355.2 se nachází v jednom domě a mohou být rezervovány společně. Ideální pro velké rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Balatonfured:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Balatonfüred, největší město na severním břehu jezera Balaton, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolenou s přáteli. Známá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 20 km jiho-západně od Veszprem, 15 km západně od Balatonalmadi, 120 km jiho-západně od Budapest. V obci: pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Několik pláží s dětskými hřišti a vodními skluzavkami. Pro sportovce a mladé lidi je dispozici mnoho aktivit - windsurfing, plachtění, wakeboarding, vodní lyžování a zábavní programy, včetně koncertů, barů a diskoték. Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Aquapark. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 15 km. Minigolf. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Aquapark 'Annagora' nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kavárny, koktejlové bary a v zimě wellness centrum se saunou a parní lázní. 'Annagora Shopping Centre' : obchody, restaurace, bar, diskotéka. Známá slavnost vína 'Balatonfured Wine Festival' se koná každý rok první 3. týdny v srpnu.

informace pro zimní ubytování

Balatonfüred je v zimě rájem pro milovníky lázeňství! 'Annagora Hallenbad und Wellnesszentrum' (krytý bazén a wellness centrum) na Vás čeká po celý rok! Vychutnejte si krásnou zimní krajinu, čistý vzduch a ticho během Vašich procházek! Odpočinek a klid najdete v zimě u Balatonu a v lesích. Pro aktivní dovolenou je zde mnoho nabídek: Pokud je sníh a jezero je zamrzlé, můžete bruslit, plachtit na ledě, sáňkovat, běžkovat nebo rybařit a jezdit na kole. Sportovní centrum, bowling a squash jsou otevřené po celý rok. Termální lázně v Hévíz, Zalakaros a Bükk jsou snadno dostupné autem. Další oblíbená místa jsou město Veszprém a poloostrov Tihany. Do Budapeště se dostanete autem asi za hodinu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme