• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★★, Balatonfured/Revfulop

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonfured/Revfulop

Ubytování v Maďarsku, Balatonfured/Revfulop
Číslo objektu: HU8253.980.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.978,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 65 m2, v patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Velký balkon, velká terasa 25 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero a na krajinu. Parkování (oplocený). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Maďarsku, Balatonfured/Revfulop

Informace o domě (rezidenci)

Révfülöp 28 km od Balatonfüred: Velmi moderní, pěkný bytový dům. Klidná, slunná poloha ve svahu, 800 m od jezera, 2 km plaz. Společné: udržovaná zahrada 500 m2 (oplocená) květinami, louka k odpočinku, bazén (10 x 5 m, hloubka 150 cm, 01.04.-01.10.). Tenis, pergola, zahradní nábytek. Potraviny 300 m, restaurace 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Balatonfured/Revfulop:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Balatonfüred, největší město na severním břehu jezera Balaton, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolenou s přáteli. Známá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 20 km jiho-západně od Veszprem, 15 km západně od Balatonalmadi, 120 km jiho-západně od Budapest. V obci: pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Několik pláží s dětskými hřišti a vodními skluzavkami. Pro sportovce a mladé lidi je dispozici mnoho aktivit - windsurfing, plachtění, wakeboarding, vodní lyžování a zábavní programy, včetně koncertů, barů a diskoték. Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Aquapark. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 15 km. Minigolf. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Aquapark 'Annagora' nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kavárny, koktejlové bary a v zimě wellness centrum se saunou a parní lázní. 'Annagora Shopping Centre' : obchody, restaurace, bar, diskotéka. Známá slavnost vína 'Balatonfured Wine Festival' se koná každý rok první 3. týdny v srpnu.

informace pro zimní ubytování

Balatonfüred je v zimě rájem pro milovníky lázeňství! 'Annagora Hallenbad und Wellnesszentrum' (krytý bazén a wellness centrum) na Vás čeká po celý rok! Vychutnejte si krásnou zimní krajinu, čistý vzduch a ticho během Vašich procházek! Odpočinek a klid najdete v zimě u Balatonu a v lesích. Pro aktivní dovolenou je zde mnoho nabídek: Pokud je sníh a jezero je zamrzlé, můžete bruslit, plachtit na ledě, sáňkovat, běžkovat nebo rybařit a jezdit na kole. Sportovní centrum, bowling a squash jsou otevřené po celý rok. Termální lázně v Hévíz, Zalakaros a Bükk jsou snadno dostupné autem. Další oblíbená místa jsou město Veszprém a poloostrov Tihany. Do Budapeště se dostanete autem asi za hodinu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme