• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★★★, Balatonfured/Csopak

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonfured/Csopak

Ubytování v Maďarsku, Balatonfured/Csopak
Číslo objektu: HU8229.900.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.520,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 84 m2, snížené přízemí, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, kabelová TV, rádio a kachlová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm, v délce 200 cm), TV-satelit. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Koupelna/WC. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Nádherný panoramatický výhled na jezero a na krajinu. Parkování (oplocený, 2 auta). Apartamán se nachází na stejném pozemku jako dům HU8229.901.1 a apartmán HU8229.900.2 a mohou být rezervovány dohromady.
Ubytování v Maďarsku, Balatonfured/Csopak

Informace o domě (rezidenci)

Csopak 3 km od Balatonfüred: Moderní, pěkný, komfortní dvougenerační dům. Klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 2 km od jezera. Společné: pozemek 1'600 m2, velká, pěkná, udržovaná zahrada 1'000 m2, bazén nepravidelného tvaru (9 x 3 m, 27 m2, 01.05.-31.10.) s vnitřními schůdky. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka (společné, extra). Obchod 500 m, potraviny 900 m, restaurace 800 m, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Csopak' 1 km, pláž ke koupání 2.5 km. Tenis 2 km, jízdárna 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Venkovní bazén má stahovací střechu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Balatonfured/Csopak:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Balatonfüred, největší město na severním břehu jezera Balaton, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolenou s přáteli. Známá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 20 km jiho-západně od Veszprem, 15 km západně od Balatonalmadi, 120 km jiho-západně od Budapest. V obci: pekařství, boutique, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Několik pláží s dětskými hřišti a vodními skluzavkami. Pro sportovce a mladé lidi je dispozici mnoho aktivit - windsurfing, plachtění, wakeboarding, vodní lyžování a zábavní programy, včetně koncertů, barů a diskoték. Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Zátoka ke koupání. Aquapark. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 15 km. Minigolf. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Aquapark 'Annagora' nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kavárny, koktejlové bary a v zimě wellness centrum se saunou a parní lázní. 'Annagora Shopping Centre' : obchody, restaurace, bar, diskotéka. Známá slavnost vína 'Balatonfured Wine Festival' se koná každý rok první 3. týdny v srpnu.

informace pro zimní ubytování

Balatonfüred je v zimě rájem pro milovníky lázeňství! 'Annagora Hallenbad und Wellnesszentrum' (krytý bazén a wellness centrum) na Vás čeká po celý rok! Vychutnejte si krásnou zimní krajinu, čistý vzduch a ticho během Vašich procházek! Odpočinek a klid najdete v zimě u Balatonu a v lesích. Pro aktivní dovolenou je zde mnoho nabídek: Pokud je sníh a jezero je zamrzlé, můžete bruslit, plachtit na ledě, sáňkovat, běžkovat nebo rybařit a jezdit na kole. Sportovní centrum, bowling a squash jsou otevřené po celý rok. Termální lázně v Hévíz, Zalakaros a Bükk jsou snadno dostupné autem. Další oblíbená místa jsou město Veszprém a poloostrov Tihany. Do Budapeště se dostanete autem asi za hodinu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme