• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu ★★★★, Balatonboglar/Balatonlelle

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar/Balatonlelle

Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar/Balatonlelle
Číslo objektu: HU8638.466.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 27.111,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový ateliér 90 m2 v 4. patře, prostorné a světlé, pěkné a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), kabelová TV. Vstup na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko. Místnost na zavazadla. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC, vana/sprcha/bidet/WC. Velký balkon 40 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný, na jezero. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování (oplocený).
Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar/Balatonlelle

Informace o domě (rezidenci)

Balatonlelle: Moderní dům s hotelovými službami 4-podlažní. Přímo u jezera. Společné: pozemek 3 ha (oplocený), bazén hranatý (17 x 9 m, hloubka 140 cm, 15.06.-01.09.) s vnitřními schůdky. Dětské hřiště. V domě: výtah, klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid 1x týdně. Obchod 200 m, restaurace 100 m, travnatá pláž 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar/Balatonlelle:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 3 km východně od Balatonboglár, 38 km západně od Siófok, 53 km východně od Keszthely. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Balatonlelle'. Plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme