• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě ★★★★, Balatonalmadi

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonalmadi

Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi
Číslo objektu: HU8220.990.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 28.305,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 140 m2, jižní orientace, pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: vstup. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x velký pokoj, 4x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Balkon, terasa 40 m2. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lehátka (2x). Velmi pěkný panoramatický výhled na jezero. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování (3 auta).
Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi

Informace o domě (rezidenci)

Balatonalmádi: Útulný, komfortní dům s terasami, ideální pro pobyt s dětmi. 2-podlažní, renovovaný v roce 2005, obklopen vinicemi. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, 3 km od jezera, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2, velká zahrada trávníkem a stromy. Zahradní sezení, gril (houpačka, pískoviště). V domě: pračka. Potraviny 1 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Balatonalmádi je malebně krásné lázeňské místo na severním pobřeží Baltského moře, ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolená pro přátele. klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko přímo u Balaton, 15 km východně od Balatonfured, 15 km jižně od Veszprem, 110 km jiho-západně od Budapest. V obci: potraviny, boutique, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 8 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Upozornění: Podél Balstkého moře vede železniční trať, některé domy stojí blízkosti této železniční tratě.

informace pro letní ubytování

Kraj je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí pobřeží s hřišti, vodními skluzavkami a půjčovnami se šlapadly. Pláž, délka 1 km, šířka do 200 m, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Annagora Balatobfured', 15 km. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 25 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, Balatonfuzfo 7 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. Všechny travnaté břehy u Balatonu jsou zpoplatněny. Pobřeží, kterÁ jsou zdarma, nejsou tak vybavená. Další možnostI sportovního vyžití jsou v 15 km vzdáleném Balatonfüred: vodní lyžování a Wakeboardbahn, škola plachtění, sportovní centrum. 'Annagora AQUAPARK' v Balatonfüred nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kafé, nápojový bar, v zimě Wellness se saunou a párou. V 'Annagora Shopping Center' v Balatonfüred jsou ještě: obchody, restaurace, bar a diskotéka. Okolo Plattensee jsou vybudovány cyklistické stezky. V srpnu je v Balatonalmadi a Balatonfured 'Festival vína', který musíte zajisté navštívit.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme