• RSS Feed

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě ★★★, Balatonalmadi/Felsoors

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonalmadi/Felsoors

Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi/Felsoors
Číslo objektu: HU8227.420.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.143,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Balkon 4 m2, terasa 8 m2. Zahradní nábytek, lehátka (5x). Pěkný výhled na jezero a na krajinu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi/Felsoors

Informace o domě (rezidenci)

Felsöörs 3 km od Balatonalmádi: (5 dospělých + 1 dítě). Typický vesnický dům na vinici. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 1.2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku 150 m2. Parkovací místo u domu. Potraviny 800 m, restaurace 300 m. Jízdárna 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi/Felsoors:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Balatonalmádi je malebně krásné lázeňské místo na severním pobřeží Baltského moře, ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolená pro přátele. klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko přímo u Balaton, 15 km východně od Balatonfured, 15 km jižně od Veszprem, 110 km jiho-západně od Budapest. V obci: potraviny, boutique, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 8 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Upozornění: Podél Balstkého moře vede železniční trať, některé domy stojí blízkosti této železniční tratě.

informace pro letní ubytování

Kraj je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí pobřeží s hřišti, vodními skluzavkami a půjčovnami se šlapadly. Pláž, délka 1 km, šířka do 200 m, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Annagora Balatobfured', 15 km. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 25 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, Balatonfuzfo 7 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. Všechny travnaté břehy u Balatonu jsou zpoplatněny. Pobřeží, kterÁ jsou zdarma, nejsou tak vybavená. Další možnostI sportovního vyžití jsou v 15 km vzdáleném Balatonfüred: vodní lyžování a Wakeboardbahn, škola plachtění, sportovní centrum. 'Annagora AQUAPARK' v Balatonfüred nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kafé, nápojový bar, v zimě Wellness se saunou a párou. V 'Annagora Shopping Center' v Balatonfüred jsou ještě: obchody, restaurace, bar a diskotéka. Okolo Plattensee jsou vybudovány cyklistické stezky. V srpnu je v Balatonalmadi a Balatonfured 'Festival vína', který musíte zajisté navštívit.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme