• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě ★★★, Volterra

Itálie, Maremma Volterra, Volterra

Ubytování v Itálii, Volterra
Číslo objektu: IT5241.50.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.665,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj, - 220 cm, 1x pohovka pro 2 osoby a jídelní stůl. Kuchyně u vstupu (trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl, TV (plochá obrazovka). Vstup pergola. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 3x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Volterra

Informace o domě (rezidenci)

Samostatná chalupa. 5 km od centra Volterra, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén (10 x 5 m, hloubka 120 - 180 cm, 10.05.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 5 km, restaurace 500 m. Atrakce v blízkosti: Pisa 40 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Volterra:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 530 m n.m.
Volterra je překrásné staré město s panoramatickou polohou v kopcovité krajině Valle di Cecina, které je svědkem více dobových epoch, bylo jedním z hlavních měst Etrusků, kde se zachovaly staré hradby. Museum Guarnacci s nejlepšími sbírkami etruského umění. Volterra je známé také pro zpracování alabastru. Významná, historická, klidná obec s 11'200 obyvatel, na západě regionu 40 km od moře, na vyvýšeném místě, jižní orientace s pěkným výhledem, 48 km severo-západně od Siena, 65 km jiho-východně od Pisa, 75 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme