• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Il Leccio ★★★★, Vinci

Itálie, Florencie a okolí, Vinci

Ubytování v Itálii, Vinci
Číslo objektu: IT5220.835.1

Ubytování pro 14 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 49.329,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích, v přízemí, renovovaný, stylové a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, pec na pizzu). 2x sprcha. V horním patře: obývací pokoj. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x velký pokoj, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. 2x sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V kuchyni jsou kamna na pečení pizzy a kávovar. Prádelna s externím přístupem. Obě koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a dvěma umyvadly.
Ubytování v Itálii, Vinci

Informace o domě (rezidenci)

Útulná chalupa 'Il Leccio', renovovaný. 4 km od centra Vinci, 40 km od centra Firenze, 50 km od centra Pisa, samostatně stojící, klidná poloha na kopci, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2 ha, velká zahrada 8'000 m2 s trávníkem a rostlinami, bazén (6 x 12 m, hloubka 140 - 240 cm, 26.04.-04.10.). Tenis, pergola, terasa, zahradní nábytek, gril. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Příjezd (150 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 4 km, nádraží 'Empoli' 8 km, písečná pláž 60 km. Golfové hřiště 12 km, jízdárna 5 km. Starý, renovovaný statek na vyvýšenině s klidnou panoramatickou polohou, obklopený vinicemi a olivovými háji. Velice klidné místečko, ale přesto má co nabídnout: na př. Museum Leonarda da Vinci, malé pěkné obchody a dobré restaurace. Zahrada se starým statným stromovím, ovocnými stromy a velkými loukami. Ideální pro rodiny s dětmi. Různá vnějsí prostředí s typickými zelenymi pergolami a krytým sezením s velkým jídelním stolem. Hostům jsou k dispozici tři horská kola. Dům je vybaven typickým toskánským nábytkem. Kuchyně s moderním praktrickým zařízením. Myčka.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Vinci:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 100 m n.m.
Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel, na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme