• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě La Collina ★★★★, Vinci

Itálie, Florencie a okolí, Vinci

Ubytování v Itálii, Vinci
Číslo objektu: IT5220.30.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 35.672,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 350 m2 na 2 podlažích, v přízemí, prostorné, velmi vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV přípojka. Vstup na zahradu, na terasu. 1x velký pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC, vířivou vanou a TV přípojka. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na terasu. 2x sprcha/WC. V horním patře: otevřený velký obývací pokoj s panoramatickým oknem, 2x pohovka (120 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Sprcha/WC. 2x malý balkon, 2x terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Pěkný panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, Vinci

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkný, komfortní dům 'La Collina', z jedné strany soused, obklopen poli a vinicemi. 6 km od centra Vinci, 40 km od centra Firenze + Lucca, mimo obec Cerreto Guidi, na kopci, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami. K dispozici pouze pro Vás: bazén (8 x 4 m, hloubka 140 cm, 03.05.-27.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka (společné), místnost na sušení. Úklid 1x týdně. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Obchod 1 km, restaurace 2 km, nádraží 'Empoli' 8 km, písečná pláž 55 km. Golfové hřiště 6 km, jízdárna 5 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Vinci:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 100 m n.m.
Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel, na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme