• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Gargano ★★★, Vieste

Itálie, Puglia, Vieste

Ubytování v Itálii, Vieste
Číslo objektu: IT6965.90.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 45 m2, úplně renovovaný v roce 2011, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, jídelní kout a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní sezení 18 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf. Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Vieste

Informace o domě (rezidenci)

Vieste: Pěkná, komfortní rekreační obec 'Gargano', obklopen stromy. 42 domy v rezidenci. 10 byty v rezidenci. 100 m od moře, 100 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada (oplocená) s květinami a stromy, bazén (25 x 12 m, 20.05.-15.09.). Sprcha/WC u bazénu, tenis, ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, internetová kavárna, možnosti nákupu. Parkovací místo na pozemku. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Hlídaná rezidence. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Vieste:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vieste je nejvýchodnější město Garganského pobřeží. Zachovalo si své jméno jako staré centrum rybářství a zemědělství. Za shlédnutí stojí staré město se svým hradem a basilikou z 11. století. Z přístavu jezdí trajekty na ostrovy Tremiti a na výlety podél pobřeží k nespočtu jeskyń. Z horní části města je vidět hrad s římsko-švábské doby, nebo snad ještě starší a o něco dále je bazilika, jeden z nejstarších příkladů apuánské architektury 11 stol. Staré město nabízí spoustu zábavy, obchodů, restaurací a obchůdků s uměleckým řemeslem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme