• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Passo dell'Arciprete ★★★, Vieste

Itálie, Puglia, Vieste

Ubytování v Itálii, Vieste
Číslo objektu: IT6965.400.10

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.307,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 60 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, otevřený krb a TV. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Vieste

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Passo dell'Arciprete'. 2 km od centra Vieste, na kopci, 1 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek s rostlinami a stromy, bazén (18 x 9 m, 21.05.-14.09.). Tenis, ping-pong, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: bar, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], solárium. Parkovací místo. Potraviny 500 m, písečná pláž 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační komplex sestává s dobře vybavených 1- a 2-generačních domů a nabízí nádherný výhled na moře a městečko Vieste. V ceně plážový servis u jedné baně (slunčník a dvě lehátka) 1,5 km od sídliště a kotviště lodí (od 23. 06. do 08. 09.).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Vieste:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vieste je nejvýchodnější město Garganského pobřeží. Zachovalo si své jméno jako staré centrum rybářství a zemědělství. Za shlédnutí stojí staré město se svým hradem a basilikou z 11. století. Z přístavu jezdí trajekty na ostrovy Tremiti a na výlety podél pobřeží k nespočtu jeskyń. Z horní části města je vidět hrad s římsko-švábské doby, nebo snad ještě starší a o něco dále je bazilika, jeden z nejstarších příkladů apuánské architektury 11 stol. Staré město nabízí spoustu zábavy, obchodů, restaurací a obchůdků s uměleckým řemeslem.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme