• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★★, Viareggio

Itálie, Versilia, Viareggio

Ubytování v Itálii, Viareggio
Číslo objektu: IT5200.500.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 27.315,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Il Pitosforo', 5-pokojový byt 120 m2, ve zvýšeném přízemí, prostorné, účelné a komfortní zařízení: vstup. Malá jídelna, jídelní stůl. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (120 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Starožitný nábytek s dřevěnými podlahami a mramorem. Dřevěný jídelní stůl pro 12 osob. Pračka a věšák na šaty vedle kuchyně. Apartmán má velká okna s tepelnou a zvukovou izolací.
Ubytování v Itálii, Viareggio

Informace o domě (rezidenci)

Velký, historický vícegenerační dům 3-podlažní. V centru obce Viareggio, živá poloha, 100 m od moře, na hlavní ulici. V domě: výtah. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 30 m, supermarket 200 m, obchodní centrum 800 m, restaurace, bar 50 m, kavárna 100 m, pěší zóna 1 km, půjčovna jízdních kol 100 m, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Viareggio' 1.2 km, písečná pláž 100 m. Tenisová hala 100 m. Atrakce v blízkosti: Forte dei Marmi 12 km, Lucca 30 km, Pisa 28 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: IT5200.500.2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Viareggio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

V hlavním městě pobřeží Versilia má turismus již svoji dlouhou tradici, čemuž nasvědčují z dvacátých let pocházející budovy. Dlouhá písčitá pláž s početnými plážovými odděleními, přístav, různé druhy zábavy a noční život nabízejí vše pro každý vkus. Cyklostezka až do Maria di Pietrasanta. Známé je Viareggio svým karnevalem, na kterých se v průvodě představují různé figury. Mondénní, proslulé, rušné letovisko s 58'000 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 35 km severně od Pisa. Veškeré služby v místě. V létě je vstup na pláž za poplatek, jsou tam ale i pláže zdarma: u Lido di Camaiore a Torre del Lago.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme