• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Maria Vittoria ★★★, Viareggio

Itálie, Versilia, Viareggio

Ubytování v Itálii, Viareggio
Číslo objektu: IT5200.310.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 29.149,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Maria Vittoria', 7-pokojová polovina dvojdomku 240 m2 na 2 podlažích, prostorné, komfortní a útulné zařízení: vstup. Jídelna, otevřený krb. Salón, TV. Obývací pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Vstup na verandu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 4x pokoj s dvoulůžkem. Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Altán. Zahradní nábytek. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Ubytování v Itálii, Viareggio

Informace o domě (rezidenci)

Maria Vittoria 2 km od Viareggio: Velký, samostatný dvougenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Maria Vittoria', 2-podlažní. Ve čtvrti Varignano, 4 km od moře, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada 2'000 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy. Zahradní nábytek, gril. V domě: pračka, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Parkovací místo (2 x) na pozemku. Potraviny 800 m, supermarket 1 km, restaurace 800 m, půjčovna jízdních kol 5 km, nádraží 'Viareggio' 3 km, písečná pláž 'Darsena' 4 km. Atrakce v blízkosti: Pisa 23 km, Lucca 27 km, Firenze 99 km, Forte dei Marmi 15 km, 5 Terre 95 km, Torre del Lago 6 km. Známá jezera v okolí: Lago di Massaciuccoli 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zařízení je v noci střeženo. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Viareggio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

V hlavním městě pobřeží Versilia má turismus již svoji dlouhou tradici, čemuž nasvědčují z dvacátých let pocházející budovy. Dlouhá písčitá pláž s početnými plážovými odděleními, přístav, různé druhy zábavy a noční život nabízejí vše pro každý vkus. Cyklostezka až do Maria di Pietrasanta. Známé je Viareggio svým karnevalem, na kterých se v průvodě představují různé figury. Mondénní, proslulé, rušné letovisko s 58'000 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 35 km severně od Pisa. Veškeré služby v místě. V létě je vstup na pláž za poplatek, jsou tam ale i pláže zdarma: u Lido di Camaiore a Torre del Lago.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme