• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Viareggina ★★, Viareggio

Itálie, Versilia, Viareggio

Ubytování v Itálii, Viareggio
Číslo objektu: IT5200.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.142,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, digitální TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem, digitální TV. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (1 os.). Kuchyňský kout (trouba), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez výtahu.
Ubytování v Itálii, Viareggio

Informace o domě (rezidenci)

Viareggio: Pokles tlaku vody, může být v létě testováno. Pěkný bytový dům 'La Viareggina'. Centrální poloha, 600 m plaz. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 300 m, restaurace 100 m, nádraží 'Viareggio' 700 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Viareggio:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

V hlavním městě pobřeží Versilia má turismus již svoji dlouhou tradici, čemuž nasvědčují z dvacátých let pocházející budovy. Dlouhá písčitá pláž s početnými plážovými odděleními, přístav, různé druhy zábavy a noční život nabízejí vše pro každý vkus. Cyklostezka až do Maria di Pietrasanta. Známé je Viareggio svým karnevalem, na kterých se v průvodě představují různé figury. Mondénní, proslulé, rušné letovisko s 58'000 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 35 km severně od Pisa. Veškeré služby v místě. V létě je vstup na pláž za poplatek, jsou tam ale i pláže zdarma: u Lido di Camaiore a Torre del Lago.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme