• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Campo San Trovaso ★★★, Venezia

Itálie, Veneto, Venezia

Ubytování v Itálii, Venezia
Číslo objektu: IT4200.10.5

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 16.369,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 45 m2, v podkroví, renovovaný v roce 2009, pěkné a starožitné zařízení: v horním patře: (točité schody) obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko, jídelní kout a TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. Ve 2. patře: (přikré schodiště). Terasa 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na kanál a na město. K dispozici: žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hasicí přístroj. Prosím pozor: přístup do apartmánu přes úzké točité schodiště, zavazadla mohou být o maximální velikosti 40 cm x 35 cm x 100 cm. Není vhodné pro děti.
Ubytování v Itálii, Venezia

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Campo San Trovaso', 3-podlažní. V centru obce Venezia, v okrsku Dorsoduro, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, jižní orientace. Potraviny 200 m, supermarket 300 m, restaurace 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům je orientován ke kanálu. Piazza Marco a muzeum Guggenheim leží asi 1,1 km daleko. Nádraží je 1,5 km daleko. Zastávka člunu 'Zattere' (spojení s nádražím a Piazza San Marco) leží asi 150 m daleko. Akademie krásných umění (Academia delle Belle Arti) asi 200 m daleko.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Venezia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme