• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Campo San Trovaso ★★, Venezia

Itálie, Veneto, Venezia

Ubytování v Itálii, Venezia
Číslo objektu: IT4200.10.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt v 2. patře, částéčně renovovaný v roce 2013, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. E-topení. Malá terasa 10 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hasicí přístroj. Pozor: koupelna se sprchou (se závěsem), bez oken, s el. ventilátorem. Z terasy vedou vnější točité schody k druhé slunné terase.
Ubytování v Itálii, Venezia

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Campo San Trovaso', 3-podlažní. V centru obce Venezia, v okrsku Dorsoduro, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, jižní orientace. Potraviny 200 m, supermarket 300 m, restaurace 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům je orientován ke kanálu. Piazza Marco a muzeum Guggenheim leží asi 1,1 km daleko. Nádraží je 1,5 km daleko. Zastávka člunu 'Zattere' (spojení s nádražím a Piazza San Marco) leží asi 150 m daleko. Akademie krásných umění (Academia delle Belle Arti) asi 200 m daleko.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Venezia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme