• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Corte Gragolina ★★★, Venezia/San Marco

Itálie, Veneto, Venezia/San Marco

Ubytování v Itálii, Venezia/San Marco
Číslo objektu: IT4170.380.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.574,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt v přízemí, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, sprcha/WC a TV. 1x pokoj, bez skříně, 1x francouzské lůžko. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). WC zvlášť. Topení. Panoramatický výhled na kanál. Prosím pozor: Podlahy jsou z bílého a červeného mramoru a stropy s odhalenými dřevěnými trámy. Piano v ložnici.
Ubytování v Itálii, Venezia/San Marco

Informace o domě (rezidenci)

Historický bytový dům 'Corte Gragolina'. V centru obce Venezia, v okrsku San Marco, centrální poloha, v srdci města, přímo u kanálu. Atrakce v blízkosti: Piazza San Marco 250 mt, Teatro La Fenice 400 mt.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Venezia/San Marco:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme