• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu ★★, Venezia/Lido

Itálie, Veneto, Venezia/Lido

Ubytování v Itálii, Venezia/Lido
Číslo objektu: IT4173.20.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.932,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Klimatizace (extra). 2x balkon. Částečný výhled na moře. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Oba balkóny mají výhled na moře.
Ubytování v Itálii, Venezia/Lido

Informace o domě (rezidenci)

Lido di Venezia, 3 km od Venezia: Slunná poloha, 100 m od moře. V domě: ústřední topení. Parkovací místo. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, pláž ke koupání 1 km. Více-bytový dům, třípodlažní, na ostrově 'Lido di Venezia', 3 km od centra Lido v obytné čtvrti s dobrým autobusovým spojením. Ve 100 m vzdálenosti je otevřená pláž. Kotviště člunů do Benátek (15 minut k Piazza San Marco), 3 km. Dům je obklopen zelení se zahradami a stromy. Jsou pláže, na kterých je možné si pronajmout kabinku. Lido di Venezia je dosažitelné vlastním autem. K tomu můž být použit trajekt v blízkosti Piazza Roma, nachází se na konci ulice vedoucí do Benátek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Venezia/Lido:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme