• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Molino Stucky ★★★★, Venezia/Giudecca

Itálie, Veneto, Venezia/Giudecca

Ubytování v Itálii, Venezia/Giudecca
Číslo objektu: IT4172.470.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.842,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 80 m2 v 5. patře, moderní a luxusní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Parketové podlahy. Odkládací místnost. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra). Mramorové koupelny. Pro Interhome klienty jsou nabízeny slevy na procedury a terapie 'Hilton Spa'.
Ubytování v Itálii, Venezia/Giudecca

Informace o domě (rezidenci)

Isola della Giudecca: Luxusní, historická rezidence 'Molino Stucky'. Slunná poloha v obytné čtvrti, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. V rekreačním zařízení: recepce, sauna, fitness, masáže, solárium, whirlpool (vše extra), výtah. Restaurace, bar 50 m. 'Molino Stuky' se nachází hned vedle prestižního hotelu Hilton.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Venezia/Giudecca:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme