• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cà della Giudecca ★★★, Venezia/Giudecca

Itálie, Veneto, Venezia/Giudecca

Ubytování v Itálii, Venezia/Giudecca
Číslo objektu: IT4172.270.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.256,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v přízemí, úplně renovovaný v roce 2013, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV (plochá obrazovka), rádio, CD a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, kuchyňský ostrov), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Výhled na město a na kanál. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Itálii, Venezia/Giudecca

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Cà della Giudecca', rok výstavby 1900. Venezia, v okrsku La Giudecca, klidná, slunná poloha, přímo u kanálu. Obchod, potraviny 50 m, supermarket, restaurace 150 m, trajekt 'Vaporetto stop Palanca' 150 m. Dětské hřiště 150 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Venezia/Giudecca:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme