• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Excelsior ★★★, Vasto

Itálie, Abruzzo/Molise, Vasto

Ubytování v Itálii, Vasto
Číslo objektu: IT4950.200.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.609,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Stella Marina', 2-pokojový byt 35 m2, světlé, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Vasto

Informace o domě (rezidenci)

3 km od Vasto Marina: Moderní, komfortní rekreační osada 'Excelsior', rok výstavby 2008. 35 byty v rezidenci. 6 km od centra Vasto, klidná, slunná poloha, 200 m od moře, 200 m plaz, na hlavní ulici. Společné: bazén oplocený (01.06.-30.09.). Zahradní sezení. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, přístup na internet, výtah, prádelna (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Garáž (extra). Supermarket 1 km, obchodní centrum 5 km, nádraží 1 km, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Hlavní silnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Vasto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Antické městečko na jaderském pobřeží, na vyvýšenině, svažující se k moři. Panoramatická poloha. Pozoruhodné: zámek, Palazzo Marchesale a bezpočet kostelů s kulturními zájmy. V letní sezóně se koná mnoho kulturních a gastronomických představení. Vasto Marina je atraktivní a důležité rekreační místo s dlouhou písčitou pláží. Denní spojení k ostrovům Tremiti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme