• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Stellina ★★★, Vada

Itálie, Costa Etrusca, Vada

Ubytování v Itálii, Vada
Číslo objektu: IT5305.100.17

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.500,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 45 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf. V ceně ubytování: týdenní výměna ložního prádla a ručníků, uprostřed týdne úklid obytných prostor a ložnic, s výjimkou kuchyně.
Ubytování v Itálii, Vada

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační osada 'Stellina'. V centru obce Mazzanta, 3 km od centra Vada, 40 km od centra Livorno, slunná poloha, 330 m od moře, 300 m plaz. Společné: bazén (23 x 6 m, hloubka 140 cm, 17.05.-12.10.). Dětské brouzdaliště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, společenská místnost, přístup na internet, stolní tenis, pračka, sušička (společné, extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 300 m, skalnatá pláž 12 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení se skládá ze 3 budov, které jsou od sebe asi 20 m vzdálené, jedna z nich je v blízkosti bazénu. Ve vzdálenosti 300 m je písečná pláž s plážovými zařízeními.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Vada:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé přímořské letovisko, 25 km jižně od Livorna, 8 km od střediska Cecina. Písečná pláž, některé vodní sporty ve Vade, více pak v Marina di Cecina a Castglioncello.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme