• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Lulablu ★★★, Tropea

Itálie, Kalábrie, Tropea

Ubytování v Itálii, Tropea
Číslo objektu: IT6315.30.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.041,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová vila 50 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Panoramatický výhled na moře. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Tropea

Informace o domě (rezidenci)

Drapia 4 km od Tropea: Malá, stylová vila 'Lulablu'. 200 m od centra Drapia, 4 km od centra Tropea, klidná, vyvýšená poloha, 4 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 20'000 m2 (oplocený), zahrada rostlinami, květinami a stromy. Venkovní sprcha, zahradní nábytek. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace 800 m, písečná pláž 4 km, skalnatá pláž 4 km. Tenis 50 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Přístup k domu soukromou mřížovou bránou.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Tropea:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme