• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Del Sole ★★★, Tropea

Itálie, Kalábrie, Tropea

Ubytování v Itálii, Tropea
Číslo objektu: IT6315.25.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.431,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Sprcha bez vaničky.
Ubytování v Itálii, Tropea

Informace o domě (rezidenci)

Bagneria 4 km od Tropea: Vícegenerační dům 'Del Sole'. Mimo obec, 3 km od centra Santa Domenica, slunná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: pozemek. Venkovní sprcha. V domě: pračka. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 500 m, nádraží 'Tropea' 5 km, písečná pláž 1.5 km. Pozor prosím: železnice 500 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Tropea:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme