• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Piccolo ★★★, Tropea

Itálie, Kalábrie, Tropea

Ubytování v Itálii, Tropea
Číslo objektu: IT6315.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.512,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 do 45 m2, účelné a pěkné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout, TV. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Malá terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1.
Ubytování v Itálii, Tropea

Informace o domě (rezidenci)

Tropea: Pěkná rekreační osada 'Piccolo', obklopen stromy. 14 byty v rezidenci. Živá, slunná poloha, 500 m od moře, 500 m plaz, na ulici. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, přístup na internet, solárium, pračka, sušička (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, písečná pláž 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Tropea:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme