• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Depressa ★★, Tricase

Itálie, Puglia, Tricase

Ubytování v Itálii, Tricase
Číslo objektu: IT6804.10.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.717,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 150 m2: velký obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, otevřený krb a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. K dispozici: pračka, telefon. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Tricase

Informace o domě (rezidenci)

Tricase, 10 km od Castro: Rodinný dům 'Depressa'. 10 km od centra Castro Marina, 3 km od moře, 20 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2. Terasa, zahradní nábytek. Parkovací místo. Písečná pláž 20 km, skalnatá pláž 'Andrano' 2.5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Tricase:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Castro na jadranském pobřeží Salento, oblíbeném rekreačním místě. Známé kouzelnou krajinou a nádherným mořem a také příjemným podnebím. 15 km od Otranto, 45 km od Lecce, 50 km od Gallipoli a 25 km od Leuca. Castro leží uprostřed fascinujícího pobřežního úseku dosahujícího od Otrento k S. Maria di Leuca. Obec s 2500 obyvateli, bez turistů, kteří sem přicházejí v létě. Je zde řada pozoruhodností v i kolem Castro - typické vesnické středověké jádro, přístav v jehož blízkosti jsou malé jeskyně, které slouží rybářům jako sklad, potom známé sluje, skalnaté štíty hor a různá flora a fauna moře, prostě ráj pro všechny potapěče. K nepřehlédnutí je vynikající kuchyně a nabídka zábavy. Letní rekreační středisko s 3'000 obyvatel, na západě regionu přímo u moře, 23 km jižně od Otranto, 30 km severně od S Maria di Leuca. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, restaurace, bar.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme