• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Domenic ★★, Trappeto

Itálie, Sicílie, Trappeto

Ubytování v Itálii, Trappeto
Číslo objektu: IT9069.190.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.790,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, TV, klimatizace a větrák. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Klimatizace (extra). Terasa. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu.
Ubytování v Itálii, Trappeto

Informace o domě (rezidenci)

Trappeto, 3 km od Balestrate: Třígenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Domenic', 3-podlažní. V centru obce Trappeto, 8 km od centra Castellammare del Golfo, 45 km od centra Palermo, centrální poloha, 300 m od moře, na ulici. V domě: klimatizace (extra). Veřejné parkoviště. Potraviny, supermarket 150 m, restaurace 100 m, bar 150 m, nádraží 'Trappeto' 1.5 km, písečná pláž, skalnatá pláž 400 m. Pozor prosím: na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Trappeto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malý rybářský přístav blízko Castellammare a Palermo (letiště Punta Raisi 20 km, měsaato 40 km). Zajímavé výlety do vnitrozemí s typickými malými vesnicemi a místními specialitami. Zajímavý výlet je bezpochybně Palermo, hlavní město Sicilie. Na pláži jsou dle sezóny výuky plachtění, kanoistiky a surfování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme