• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Militello ★★, Trappeto

Itálie, Sicílie, Trappeto

Ubytování v Itálii, Trappeto
Číslo objektu: IT9069.100.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.269,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. Dřevěná stěna odděluje malý pokoj od obývacího pokoje a má vysoce umístěné malé okno (50 x 90 cm). Postel je upevněná ke zdi ve výšce 1.85 m.
Ubytování v Itálii, Trappeto

Informace o domě (rezidenci)

Vila 'Militello', 2-podlažní. 1 km od centra Trappeto, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže. Společné: venkovní sprcha, zahradní nábytek. V domě: slunná terasa. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 300 m, nádraží 700 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Celkem 5 bytů. Malý přístav jachet 300 m. Z terasy přímý přístup k pláži. Veřejná parkovací místa v blizkosti domu musí být v letních měsících placena.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Trappeto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malý rybářský přístav blízko Castellammare a Palermo (letiště Punta Raisi 20 km, měsaato 40 km). Zajímavé výlety do vnitrozemí s typickými malými vesnicemi a místními specialitami. Zajímavý výlet je bezpochybně Palermo, hlavní město Sicilie. Na pláži jsou dle sezóny výuky plachtění, kanoistiky a surfování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme