• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Garda Resort ★★★, Toscolano

Itálie, Lago di Garda, Toscolano

Ubytování v Itálii, Toscolano
Číslo objektu: IT2834.150.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Itálii, Toscolano

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný vícegenerační dům 'Garda Resort'. 9 byty v domě. 50 m od centra Toscolano, slunná poloha, 200 m od jezera, na hlavní ulici. Společné: zahrada (oplocená) s rostlinami. Ping-pong. V rekreačním zařízení: pračka (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny, obchodní centrum, restaurace 50 m, autobusová zastávka 20 m, kamenitá pláž 400 m. Golfové hřiště 2 km, tenis 1 km. Přes státní silnici, která vede 20 m od domu je zábavní park Gardaland (autobusová zastávka 20 m). Na stejné zastávce zastavuje také autobus, který vás v několika minutách doveze k zastávce člunů, odkud jsou dosažitelná veškerá větší místa na jezeře Gardasee. Horská kola (extra). Dům vedle optické laboratoře.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Toscolano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá rekreační oblast Toscolano leží v okouzlujícím koutě na západním pobřeží jezera Garda. 2 veřejné pláže, dlouhá promenáda, pouliční kavárny, bary, butiky a malý přístav poskytující zábavu. Rekreační obec. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme