• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Residence Torre delle Stelle ★★★★, Torre delle Stelle

Itálie, Sardinie, Torre delle Stelle

Ubytování v Itálii, Torre delle Stelle
Číslo objektu: IT7480.7.4

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.766,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt 'Trilocale 1 Classic', pro 5 osob, 40 m2 v 1. patře, jednoduché a komfortní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s. Kouření zakázáno. 1x vysunovací lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x postel. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra). Koupelna/sprcha/WC. Balkon 8 m2, zahradní nábytek.
Ubytování v Itálii, Torre delle Stelle

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný rezidence 'Residence Torre delle Stelle', renovovaný v roce 2012, obklopen stromy a loukami. Pračka (ke spoluužívání). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Poloha: na kraji obce obce Torre delle Stelle, klidná, vyvýšená poloha v zeleni, ve svahu, u moře. Výhled z domu na moře. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 5 m x šířka 10 m, otevřeno od 14.05. do 19 .10.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1.2 km, potraviny 1.2 km, supermarket 1.2 km, restaurace 1.2 km, sportovní centrum 1.2 km, tenis 1.2 km, autobusová zastávka 1.8 km, Metro 46 km. Upozornění, v okolí se nachází: hlavní silnice v 1.8 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Torre delle Stelle:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, na jihu přímo u moře s pěkným výhledem, 20 km od Cagliari, 15 km od Villasimius, 27 km od Quartu Sant'Elena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme