• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Lembondel ★★, Tiarno di Sotto

Itálie, Lago di Ledro-Trentino, Tiarno di Sotto

Ubytování v Itálii, Tiarno di Sotto
Číslo objektu: IT2727.250.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.580,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Balkon. K dispozici: telefon, sejf, dětská postýlka do 3 let (extra). Garáž (extra). Ložnice mohou mít 2 lůžka nebo francouzskou postel (140 cm).
Ubytování v Itálii, Tiarno di Sotto

Informace o domě (rezidenci)

Tiarno di Sotto, 4 km od Lago di Ledro: Velká rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Lembondel'. 1 km od centra Tiarno di Sotto, klidná, slunná poloha, 4 km od jezera, v zeleni. Společné: bazén (7 x 3 m, hloubka 140 cm, 15.06.-15.09.). V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], herní místnost, výtah, odkládací místnost na kola, pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku, garáž (extra). Obchod 1 km, restaurace 1 km. Tenis 200 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobytová místnost se stolním tenisem a snack-barem. Hřiště 200 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Tiarno di Sotto:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Male jezero Ledro lezi v nadmorske vysce 660 m, v krasne horske scenerii, 10 km zapadne od Riva del Garda. Idealni pro pesi turistiku a vylety vsemi smery (Venice, Verona, Dolomity, jezero Garda). Plachteni, windsurfing, plavani a rybareni v jezere. Pieve di Ledro je prijemne rekreacni misto na severnim pobrezi jezera se vsemi nutnymi potrebami jako jsou obchody, restaurace, banka.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme