• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Traiana ★★, Terranuova Bracciolini

Itálie, Arezzo, Terranuova Bracciolini

Ubytování v Itálii, Terranuova Bracciolini
Číslo objektu: IT5319.810.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.062,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová polovina dvojdomku 70 m2 na 2 podlažích, v přízemí, jednoduché a útulné zařízení: malý salón, TV. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Terranuova Bracciolini

Informace o domě (rezidenci)

Zařízení v Traiana, malé obci, cca 8 km od Terranuova Bracciolini, na zelenéných kopcích kolem údolí Arno. Sestává ze 3 jednotek. V hlavní části bydlí majitel a zde je i rekreační byt. Vklíněno do krajiny bohaté na lesy. Hosté mají možnost dlouhyxch, vydatných vycházek. Malý samostatrný domeček cca 50 m je vybaven v rustikálním stylu. Dům 'Traiana'. 12 km od centra Montevarchi, 30 km od centra Firenze, 30 km od centra Siena, klidná poloha, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (6 x 12 m, hloubka 110 - 250 cm, 17.05.-27.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Montevarchi' 12 km. Tenis 11 km, jízdárna 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Terranuova Bracciolini:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec v západní části údolí Valdarno, ma úpatí Pratomagno, na poloviční cestě mezi Florencií a Arezzo. Rušná obec s 10'000 obyvatel, na západě regionu, v údolí, dopravně výhodná poloha, 35 km severo-západně od Arezzo, 50 km jiho-východně od Firenze, 55 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme