• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Poggitazzi ★★★, Terranuova Bracciolini

Itálie, Arezzo, Terranuova Bracciolini

Ubytování v Itálii, Terranuova Bracciolini
Číslo objektu: IT5319.100.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.015,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 58 m2, v přízemí: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Itálii, Terranuova Bracciolini

Informace o domě (rezidenci)

Selský dům 'Poggitazzi', rok výstavby 1900. 9 km od centra Terranuova Bracciolini, v zeleni. Společné: pozemek, park, zahrada, bazén (16 x 8 m, 01.05.-30.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: Wireless LAN [WLAN] (vše extra), stolní tenis, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, supermarket 10 km, nádraží 'San Giovanni Valdarno' 7 km. Atrakce v blízkosti: Arezzo 40 km, Firenze 50 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, Terranuova Bracciolini:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obec v západní části údolí Valdarno, ma úpatí Pratomagno, na poloviční cestě mezi Florencií a Arezzo. Rušná obec s 10'000 obyvatel, na západě regionu, v údolí, dopravně výhodná poloha, 35 km severo-západně od Arezzo, 50 km jiho-východně od Firenze, 55 km severo-východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme