• RSS Feed

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vetan ★★, St Pierre

Itálie, Valle d'Aosta, St Pierre

Ubytování v Itálii, St Pierre
Číslo objektu: IT3015.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.877,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Vetan', 5-pokojový byt na 2 podlažích v 1. patře, jižní orientace, světlé, částéčně zkosený, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sedací vana/bidet/WC. Topení, boiler (30 l). V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Výhled na hory, do údolí a do zahrady. Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování v Itálii, St Pierre

Informace o domě (rezidenci)

Vetan 15 km od Saint Pierre: Pěkný, stylový dvougenerační dům 'Vetan', 1'680 m n.m., obklopen stromy a loukami. Klidná, slunná poloha, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo (4 x) na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 6 km, supermarket 6 km, restaurace 50 m, autobusová zastávka 6 km, nádraží 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km. Tenis 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Itálii, St Pierre:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

St.Pierre a Sarre jsou romanticke, malé obce v údolí Aosta, 20 km západně od Aosta. Courmayeur 30 km. Nádraží. Obchody, restaurace, krytá plovárna v Aosta. Ideální výchozí bod pro turistiku do sousedních údolí a národního parku Gran Paradiso. Malá, klidná horská vesnice.

informace pro letní ubytování

Krasne turisticke cesty v prirodnim chranenem parku, horolezectvi.

informace pro zimní ubytování

St.Pierre není lyžařská oblast, avšak naleznete ji v Aosta (20 km), lanová dráha do Pila. lyžařské středisko Courmayeur, 30 km. Další lyžařská střediska: La Thuile 25 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme